Wpisowe

Wpisowe - 150 z┼éotych  (w sytuacji zapisania do Przedszkola wi─Öcej ni┼╝ jednego dziecka, op┼éata wpisowa pobierana jest tylko za jedno dziecko)

Op┼éata wpisowa zapewnia miejsce w przedszkolu przez ca┼éy rok. Jest to jednorazowa, bezzwrotna op┼éata, wp┼éacana przelewem na konto przedszkola  do 7 dni od podpisania umowy. W sytuacji rezygnacji przez Rodzica z przedszkola- op┼éata wpisowa nie gwarantuje miejsca w nast─Öpnych latach edukacji.

Dzieci 2-5 lat - Pakiet miesi─Öczny (czesne + koszt wy┼╝ywienia)

Dzieci w wieku 2 ÔÇô 5 lat  150 z┼éotych miesi─Öcznie za  pobyt ca┼éodzienny  (od 6.30 do 18.30) i edukacj─Ö dziecka w przedszkolu, obejmuje udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach dydaktycznych zgodnych z podstaw─ů programow─ů wychowania przedszkolnego a tak┼╝e zaj─Öcia dodatkowe takie jak: j─Özyk angielski, ta┼äce, religia,, gimnastyka korekcyjna.

Wy┼╝ywienie
Koszty wy┼╝ywienia ÔÇô 11 z┼éotych op┼éata za posi┼éki przypadaj─ůce na czas pobytu dziecka w przedszkolu tj, ┼Ťniadanie, II ┼Ťniadanie, obiad i podwieczorek. W przypadku nieobecno┼Ťci dziecka w danym dniu w przedszkolu op┼éata za wy┼╝ywienie wynosi 3 z┼éote.

Dzieci 6 lat - Pakiet miesi─Öczny (koszt wy┼╝ywienia)

Dzieci 6 letnie spe┼éniaj─ůce obowi─ůzek rocznego przygotowania przedszkolnego za  pobyt ca┼éodzienny  (od 6.30 do 18.30) i edukacj─Ö dziecka w przedszkolu, obejmuje udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach dydaktycznych zgodnych z podstaw─ů programow─ů wychowania przedszkolnego a tak┼╝e zaj─Öcia dodatkowe takie jak: j─Özyk angielski, ta┼äce, religia,, gimnastyka korekcyjna - p┼éac─ů tylko koszty wy┼╝ywienia.

Wy┼╝ywienie

Rodzeństwa

Pakiet miesi─Öczny za pierwsze dziecko (czesne + koszt wy┼╝ywienia).
Pakiet miesięczny za drugie dziecko ( 80 złotych czesne + 50 % stawki żywieniowej).
Pakiet miesi─Öczny za ka┼╝de kolejne dziecko ÔÇô bark czesnego ( 50 % stawki ┼╝ywieniowej).