23 czerwca 2017 - Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj
pi─ůtek, 23 czerwca 2017 00:00

23 czerwca 2017 roku odby┼éo si─Ö uroczyste zako┼äczenie roku przedszkolnego. By┼é to dzie┼ä szczeg├│lnie wa┼╝ny dla dzieci 6 letnich, ale tak┼╝e dla ich rodzic├│w oraz nauczycieli.  Na pocz─ůtku uroczysto┼Ťci pani dyrektor powita┼éa wszystkich bardzo ciep┼éo i serdecznie. Nast─Öpnie dzieci zaprezentowa┼éy taniec przygotowany przez, nauczyciela zaj─Ö─ç rytmiki, pana Jacka W├│jcika. Po tanecznym wyst─ůpieniu dzieci pi─Öknie recytowa┼éy wiersze i ┼Ťpiewa┼éy piosenki o po┼╝egnaniu przedszkola. Po ich wyst─Öpie zaprezentowa┼éa si─Ö grupa m┼éodszych przedszkolak├│w, kt├│ra po┼╝egna┼éa starszych koleg├│w i kole┼╝anki. W dalszej cz─Ö┼Ťci uroczysto┼Ťci g┼éos zabra┼éa pani dyrektor, kt├│ra  podzi─Ökowa┼éa rodzicom za pomoc, wsp├│┼éprac─Ö, ┼╝yczliwo┼Ť─ç i zaufanie  jakim rodzice obdarzali przedszkole w ci─ůgu d┼éugich lat. R├│wnie┼╝ ze strony rodzic├│w pop┼éyn─Ö┼éy podzi─Ökowania na r─Öce dyrekcji i grona pedagogicznego.  Absolwenci przedszkola otrzymali pami─ůtkowe fotoksi─ů┼╝ki i dyplomy. Dzie┼ä by┼é pe┼éen wspania┼éych emocji, ciep┼éych s┼é├│w i wzrusze┼ä. Wszystkim naszym absolwentom ┼╝yczymy udanego startu i powodzenia w szkole.

 
9 czerwca 2017 - Festiwal piosenki przedszkolnej PDF Drukuj
pi─ůtek, 09 czerwca 2017 00:00

Nasze przedszkolaki jak co roku wzi─Ö┼éy udzia┼é w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanej przez OCK. Swoje talenty zaprezentowa┼éa zar├│wno grupa ÔÇ×Zaj─ůczk├│wÔÇŁ jak i ÔÇ×Tygrysk├│wÔÇŁ. Wszystkie dzieci pi─Öknie ┼Ťpiewa┼éy zdobywaj─ůc nagrody dla przedszkola. Nie oby┼éo si─Ö r├│wnie┼╝ bez s┼éodko┼Ťci. By┼é to niezwyk┼éy i pe┼éen wra┼╝e┼ä dzie┼ä. Dzieci czu┼éy si─Ö na scenie jak prawdziwi arty┼Ťci.

 
2 czerwca 2017 - Dzie┼ä Rodziny w grupie "Zaj─ůczk├│w" PDF Drukuj
pi─ůtek, 02 czerwca 2017 00:00

2 czerwca 2017 roku w grupie strszak├│w odby┼é si─Ö Dzie┼ä Rodziny. W tym roku to dzieci przygotow┼éy przedstawienie dla swoich rodzic├│w. Zaprezentowa┼éy one spektakl pt: "Kuku┼éka", kt├│ry  sk┼éada┼é sie z trzch  akt├│w. W pierwszym publiczno┼Ť─ç pona┼éa rodzic├│w planuj─ůcych dzieci Drugi akt ukaza┼é tych samych rodzic├│w ju┼╝ ze swoimi dzie─çmi za┼Ť trzeci przedstawi┼é wzruszj─ůce wiersze i dialogi dzieci. Przedstawienie zawiera┼éo wiele zabawnych tekst├│w, kt├│re wypowiedziane przez dzieci  dostarczy┼éy wiele u┼Ťmiechu i rado┼Ť─çi dla ogl─ůdaj─ůcych. Niezabrak┼éo tak┼╝e wzruszaj─ůch wierszy i piosenek, kt├│re spowodowa┼éy ┼éezk─Ö w oczach rodzic├│w. Po przedstawieniu odby┼é si─Ö pocz─Östunek w mi┼éej, rodzinnej atmosferze.

 
Drodzy Rodzice - Konkurs ! PDF Drukuj

Uprzejmie informujemy, i┼╝ rozpoczynamy pierwszy konkurs z cyklu ÔÇ×Mamo, tato pracuje ze mn─ůÔÇŁ. W zwi─ůzku z tym zapraszamy wszystkich ch─Ötnych rodzic├│w wraz ze swoimi dzie─çmi do wykonania pracy plastyczno ÔÇô technicznej na temat ÔÇ×Moja planeta Ziemia ÔÇô jak dba─ç o Ziemi─Ö, aby by┼éa zdrowa i pi─Ökna?ÔÇŁ.

Praca ta mo┼╝e by─ç wykonana dowoln─ů technik─ů. Z uwagi na ekologiczny charakter mog─ů by─ç u┼╝yte surowce wt├│rne.

Gotowe prace można przynosić do nauczyciela grupy starszaków. Na prace czekamy do 15 listopada 2013 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada 2013 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Czekaja nagrody!!!

 
1 czerwca 2017 - Dzie┼ä rodziny w grupie ÔÇ×TygryskiÔÇŁ PDF Drukuj
czwartek, 01 czerwca 2017 00:00

Dnia  1 czerwca 2017 roku w grupie ÔÇ×Tygrysk├│wÔÇŁ odby┼é si─Ö dzie┼ä rodziny.  Z tej okazji nasze maluszki wystawi┼éy dla swoich rodzic├│w przedstawienie. By┼é to dzie┼ä pe┼éen wra┼╝e┼ä, niespodzianek i wzrusze┼ä. Przedszkolaki spisa┼éy si─Ö na medal o czym ┼Ťwiadczy┼éy gromkie brawa po wyst─Öpie.
Dzień zakończył się słodkim i pysznym poczęstunkiem.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast─Öpna > ostatnia >>

Strona 1 z 61