Cennik

Czesne + koszt wy┼╝ywienia (12 z┼é + 14 z┼é) dziennie. Maksymalny koszt czesnego 220 z┼é/ miesi─Öcznie za  pobyt ca┼éodzienny  i edukacj─Ö dziecka w przedszkolu, obejmuje udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach dydaktycznych zgodnych z podstaw─ů programow─ů wychowania przedszkolnego a tak┼╝e zaj─Öcia dodatkowe takie jak: j─Özyk angielski, rytmika, religia, zaj─Öcia kulinarne, plastyczne oraz dla 5-6 latk├│w zaj─Öcia z czytania metod─ů krakowsk─ů oraz logopedia.

Rodzeństwa

Pakiet miesi─Öczny za pierwsze dziecko (czesne + koszt wy┼╝ywienia).

Pakiet miesięczny za drugie dziecko ( 110 złotych czesne (6 zł/dzień)+ stawka żywieniowa).

Zapewniamy

- pobyt dziecka od poniedzia┼éku do pi─ůtku w godzinach od 6.30 do 18.30 (12 miesiecy w roku)
- 4 posi┼éki dziennie (┼Ťniadanie, II ┼Ťniadanie, obiad i podwieczorek),
- realizacj─Ö programu wychowania przedszkolnego,