Rekrutacja 2023 PDF Drukuj
pi─ůtek, 23 kwietnia 2021 00:00

Uprzejmie informujemy , ┼╝e trwa rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. O przyj─Öciu dziecka do przedszkola decyduje kolejno┼Ť─ç zg┼éosze┼ä. Ilo┼Ť─ç miejsc ograniczona.

Zapisy

Osoby kt├│re chia┼éyby z┼éo┼╝y─ç dokumenty osobi┼Ťcie zapraszamy od poniedzia┼éku do piatku w godz. 8.30 - 15.30 do budynku przedszkola w Ostro┼é─Öce przy ul. Wiejskiej 11 (dojazd od ul. Kaczy┼äskiej)

Dokumenty mo┼╝na te┼╝ wysy┼éa─ç poczt─ů lub na adres email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj─ůcymi. W przegl─ůdarce musi by─ç w┼é─ůczona obs┼éuga JavaScript, ┼╝eby go zobaczy─ç.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604 449 805 od poniedziałku do piatku w godz. 8.30 - 15.30.

1. Formularz zg┼éoszenia dziecka - pobierz

2. Umowa o ┼Ťwiadczeniu us┼éug przez Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka"  - pobierz

Nasze przedszkole to:nauka czytania

- 15 lat do┼Ťwiadczenia - Pierwsze Przedszkole Niepubliczne w Ostro┼é─Öce

- wykwalifikowana i STAŁA kadra
- zaufa┼éo nam ju┼╝ ponad 2000 rodzic├│w- jest to nasza "puchatkowa" spo┼éeczno┼Ť─ç z kt├│r─ů nadal mamy kontakt
- setki absolwentów ukończyło nasze przedszkole i wyruszyło do szkoły (pierwszy rocznik w tym roku zdaje maturę!!)
- akceptujemy standardy stosowane w szko┼éach, co powoduje ┼╝e nasze dzieci od razu przygotowuj─ů si─Ö do kontynuacji nauki na dalszych etapach
- jasne zasady p┼éatno┼Ťci Czesne + Wy┼╝ywienie
- pracujemy "tradycyjnie": ucz─ůc przez zabaw─Ö, wizyty ekspert├│w (policjanta czy stra┼╝aka), teatrzyki, koncerty, wizyty zwierz─ůt (alpaki, owieczki), wycieczki, ogniska,
- liczba i d┼éugo┼Ť─ç zaj─Ö─ç dodatkowych dostosowana do wieku dzieci (bez dodatkowych op┼éat)
- ?? NOWO┼Ü─ć! Nocowanki - dwa razy w roku szkolnym organizujemy nocowanki podczas kt├│rych odbywaj─ů si─Ö warsztaty zwi─ůzane z tematem przewodnim (wiosna, kosmos). Dzieci maj─ů okazj─Ö do usamodzielnienia si─Ö, przygotowania w┼éasnor─Öcznie posi┼ék├│w oraz prze┼╝ycia przygody, daj─ůc Rodzicom wolny wiecz├│r i noc!

My wiemy ┼╝e dzieci przedszkolne s─ů w stanie utrzyma─ç uwag─Ö na wykonywanym zadaniu edukacyjnym od 10 do 15 minut i przewa┼╝a u nich uwaga mimowolna, czyli niezale┼╝na od ich woli .

Dbamy o wzmacnianie koncentracji uwagi u dzieci poprzez:

- odpowiednio zbilansowan─ů diet─Ö
- kontrolujemy u┼╝ywanie urz─ůdze┼ä elektronicznych w przedszkoluÔÇô jak telewizor, tablet, komputer
- stosujemy przerwy w uczeniu si─Ö
- zapewniamy du┼╝o ruchu
a rodzice gwarantuj─ů odpoczynek i zdrowy d┼éugi sen naszym dzieciakom :-)