23 czerwca 2017 - Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj
piątek, 23 czerwca 2017 00:00

23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Był to dzień szczególnie ważny dla dzieci 6 letnich, ale także dla ich rodziców oraz nauczycieli.  Na początku uroczystości pani dyrektor powitała wszystkich bardzo ciepło i serdecznie. Następnie dzieci zaprezentowały taniec przygotowany przez, nauczyciela zajęć rytmiki, pana Jacka Wójcika. Po tanecznym wystąpieniu dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki o pożegnaniu przedszkola. Po ich występie zaprezentowała się grupa młodszych przedszkolaków, która pożegnała starszych kolegów i koleżanki. W dalszej części uroczystości głos zabrała pani dyrektor, która  podziękowała rodzicom za pomoc, współpracę, życzliwość i zaufanie  jakim rodzice obdarzali przedszkole w ciągu długich lat. Również ze strony rodziców popłynęły podziękowania na ręce dyrekcji i grona pedagogicznego.  Absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe fotoksiążki i dyplomy. Dzień był pełen wspaniałych emocji, ciepłych słów i wzruszeń. Wszystkim naszym absolwentom życzymy udanego startu i powodzenia w szkole.