23 maj 2017 - Miasto Westernu PDF Drukuj
wtorek, 23 maja 2017 00:00

 Dnia  23.05.2017  r w naszym przedszkolu odbyła się wycieczka do Krainy Westernu położonej w malowniczych okolicach Ciechanowa.  Podczas pobytu na nasze przedszkolaki czekały różnorodne atrakcje  m.in.  opowieści indiańskie, wyścigi przez indiański tor przeszkód, poszukiwanie złota w kopalni, plac zabaw oraz mini zoo.  Na ulicach miasteczka spotkać można było kowboi, dzikie rumaki oraz obejrzeć ciekawe pokazy. Można było także udać się w odwiedziny do wioski indiańskiej zamieszkałej przez prawdziwych Indian, a także wziąć czynny udział w wielu ciekawych konkurencjach, zainspirowanych życiem dzikiego zachodu.
Po wspólnym zwiedzaniu, grach i zabawach wszyscy uczestnicy wyprawy mogli podzielić się swoimi wrażeniami przy pikniku grillowym zorganizowanym na świeżym powietrzu.