14 luty 2017 - Walentynki PDF Drukuj
wtorek, 14 lutego 2017 00:00

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym (tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami. Walentynki jest to dzień, w którym możemy bez skrępowania  podejść do upatrzonej od dawna sympatii i wręczyć jej liścik z miłosnym wyznaniem.
14 luty dla przedszkolaków z naszego przedszkola był prawdziwym, czerwonym dniem miłości. Dzieci tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko zrobiło swoją walentynkę i umieściło ją na wspólnie przygotowanym „drzewie miłości”.