2 grudnia 2016 - Spotkanie ze św. Mikołajem PDF Drukuj
piątek, 02 grudnia 2016 00:00

W piątek 2 grudnia 2016 roku grupa Zajączków oraz Tygrysków udała się na spotkanie ze św. Mikołajem. Po przybyciu na miejsce czekała na nich Śnieżynka, która miała dla dzieci różne zadania. Rozwiązanie każdego z nich prowadziło  do groty św. Mikołaja. Przedszkolaki z wielkim zapałem i zaangażowaniem szukali cukierów, magicznego pyłu, słodyczy, gwiazdek aż wreszcie dotarły do groty, gdzie czekał na nich św. Mikołaj. Następnie każdy przedszkolak otrzymał upaminek od świętego oraz mógł wręczyć list z prośbą o wymarzony prezent. Był również czas na rozmowę ze świętym oraz wspólne zdjęcie. Na pamiatkę tego spotkania dzieci wpisywały się do pamiatkowej księgi św. Mikołaja. Po spotkaniu uroczyście pożegnały Go i umówily sie na spotkanie za trzy tygodnie. Po czym pełne wrażeń wróciły do przedszkola.