28 listopada 2016 - Poznajemy Tajemnice Dinozaurów PDF Drukuj
poniedziałek, 28 listopada 2016 00:00

Ostatni tydzień listopada, w grupie starszaków, upłynął pod hasłem dinozaury. Dzieci każdego dnia poznawały tajemnice istnienia dinozaurów. Zdobywały wiedzę na temat, kiedy one żyły i dlaczego wyginęły. Ćwiczyły swoje umiejętności w zakresie licznia wykorzystując różne sylwetki tych gadów. W tym tygodniu gościliśmy mamę jednego z naszych przedszkolaków. Już poraz kolejny odwiedziła nas pani Asi, która wykonywała z dziećmi pracę plastyczną. Tym razem przedszkolaki tworzyły piękne dinozaury z talerzyków papierowych. Pani Asia przygotowała również niespodziankę dla dzieci w postaci dużego dinozaura wykonanego z różnych materiałów, którego przedszkolaki wspólnie malowały. Serdecznie dziękujemy mamie Mikołaja za spotkanie.