15 wrzesień 2016 - Wycieczka do Biblioteki na osiedlu Centrum PDF Drukuj
czwartek, 15 września 2016 00:00

15 września 2016 roku grupa Zajączków wraz z paniami, udała się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki, która mieści się na osiedlu Centrum w Ostrołęce. Na miejscu przedszkolaków powitały Panie bibliotekarki, Pani Joanna oraz Pani Mirka. Po krótkim powitaniu, które ujawniło sekret jaki będzie temat spotkania, dzieci przeszły do sali gdzie wygodnie usiadły na dywaniku i przeniosły się w świat bajki pt. „Jarzębinka”. Z wielką uwagą i zaciekawieniem słuchały opowiadanej bajki przez Panią Joannę. Jednocześnie mogły oglądać ilustracje przedstawiające treść bajki w specjalnym „teatrzykowym ekranie”. Po wysłuchaniu dzieci wspólnie z panią opowiedziały treść wysłuchanej baśni. Następnie przystąpiły do wykonywania plastycznej pracy z wykorzystaniem jarzębiny. Na koniec podziękowały za wspaniałe spotkanie i pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Marciniak oraz Pani Mirosławie Krupa za wspaniałe spotkanie.