26 października 2016 - Wycieczka do teatru w Łomży PDF Drukuj
środa, 26 października 2016 00:00

26 października 2016 roku, już po raz kolejny, dzieci z naszego przedszkola udały się do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Tym razem obejrzeliśmy przedstawienie pt „Rosnę”, które przedstawiało losy pewnej Mamy czekającej na przyjście dziecka, jej przygotowania do tego wydarzenia i dalsze życie, gdy na świecie pojawi się mały człowiek.  Wszystkie przedszkolaki z wielką uwagą i skupieniem oglądały spektakl. Po przedstawieniu dzieci uczestniczyły w lekcji teatralnej, pod czas której uczyły się jak można modelować swoim głosem grając  różne role na deskach teatru. Mogły również spróbować swoich aktorskich sił występując na scenie. Poznały również różne rodzaje lalek jakimi aktor może używać pod czas przedstawień w teatrze. Po spotkaniu pełni wrażeń i radości wszyscy wróciliśmy do przedszkola.