24 maj 2016 - Zajęcia Otwarte z okazji Dnia Mamy PDF Drukuj
wtorek, 24 maja 2016 00:00

Święto Matki obchodzone 26 maja ,to szczególny dzień w roku. Wszyscy, zarówno mali jak i duzi składają życzenia swoim ukochanym mamom, dziękując za trud i poświęcenie włożone w ich wychowanie. W przedszkolu 24 maja z tej okazji zostały zorganizowane zajęcia otwarte dla mam i ich pociech. Dzieci prezentowały  wiersze i piosenki dla swoich mam, w tym roku spotkanie to zostało troszeczkę urozmaicone i w program artystyczny wpleciono zajęcia otwarte, włączając w nie aktywnie wszystkie mamy. Dzięki tej formie spotkania dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych i edukacyjnych. Dodatkowo aktywne włączenie mam w przebieg tej formy uroczystości dostarczył wielu wrażeń, które w przyszłości miło będzie wspominać.